» Poradna » Windows (a jiné OS)

H1Z1 Nastavím Vysokou Prioritu a po chvilce se mi nastaví zpátky na normální

Ahoj, Měl bych dotaz ohledně H1Z1. Tedy spíše u této hry se mi tento problém stává. Když zapnu hru tak si nastavím prioritu na vysokou a po chvíli co nastavím na vysokou tak se mi zpátky změní na normální.Netuším čím by tohle mohlo být zkoušel jsem i uložit tuto prioritu ale stejně se změní.Nevíte co by tohle mohl být za problém?Děkuji za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Admini těchto diskuzí jsou neschopní.., já jsem tu měl také dotaz na hru H1Z1 a neodpověděli.A posléze se tu někdo zeptá na minecraft a nebo na csgo,,, a hned jím odpoví... takže asi tak. :)

mozno preto ze toto nie je forum pre hry a to ze niekto odpovie je len jeho dobra vola. tak isto moze nadavat admin na to ze ludia pisu sem namiesto toho aby si problem vygooglili alebo to riesili na fore priamo urcenom pre hru.

Zkus regedit, pak si otevri HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Multimedia\SystemProfile\Tasks\Games a u "Scheduling Category" to zmen z Normal na High, bude to pak pouzivany na vsechny hry.. v pripade problemu (zadne problemy s tim necekam) to pripadne muzes hodit zas na Normalnemas zac:)

Díky moc :) Zkusím :) mimochodem není to jen problém u mě, ale i u kamaráda Windows 10 a také 7 takže někde bude prblém v H1Z1 :(

Jenom se zeptám, z jakýho důvodu je potřeba měnit prioritu u H1Z1?

Jelikož nemám "výkoný PC" grafickou kartu mám dobrou (1050 Ti), ale dělá mi problém procesor (Athlon X4 840) Na dnešní hry je to už slabý CPU. A priorita mi v tomto pomáhá s více FPS.