» Poradna » Mobily

Gun Ship Battle - jak vymazat uložený postup ve hře?

Dobrý večer. Prosím o radu. Když odinstaluji hru GUN SHIP BATTLE, v nastaveni mám nastaveno aby se mi neobnovovala data při nove instalaci tak se mi hra ukáže jako od začátku, ale při zapnuti wifi se dostanu do kola, kde jsem skončil. Ve hře už jsem došel do maximálního levelu, proto ji chci hrát od začátku, ale nejde to.Prosím o radu jak mám postupovat//Upraven nicneříkající titulek ("Hra").

Odpovědi na otázku

Dobrý název tématu, to jste vymýšlel sám?

No vida, jakmile jste to změnil z "Hra", odpovědi se dostavil :)

Já teda nic neměnila, ale děkuji teda někomu......a abych řekla pravdu, stejně pořád nevím, co přesně mám udělat. Na hře už byl dán jiný účet, a stejně odinstalování hry a nainstalování hry se vždy při zapnutí wifi, dostane hra do původní verze, tzn. na konec hry. Nevím, zda mi rozumíte.A děkuji

A jinak se omlouvám za zadání otázky. Psala jsem to doma, na telefonu a za manžela. V práci mi bylo řečeno, od ajťáka, že mám prý zrušit ne účet google, ale v účetu google play se odhlásit.

Změna google účtu, jinak to nepůjde.

Děkuji moc za odpověď

Napiš na podporu hry, aby ti smazali progress

Promiňte, ale tohle asi nezvládnu. Můžete mi napsat jak?

No nejlip asi mailem.

Děkuji za odpověď. Je mi jasné, že emailem, ale nevím, co je myšleno tím "podpora hry a progress". Nevím ani kde. Hru nehraji já, ale manžel a BOHUŽEL si myslím, že bude nutné jej napsat v angličtině a myslím si, že kdybych si dala dotaz do překladače, tak můj dotaz nebude přeložen dobře, aby byl pochopen. Snad mi rozumíte.... No jo-jazyky jsou základ v dnešní době, vím.Hezký večer.

No tospis vypada,ze mate hru na facebooku prihlasenou a proto i kdyz ji odinstalujete a znova instalujete,tak jedete od zacatku.Jenze jakmile se s ni prihlasite na FB jste tam kde jste skoncila.Takze ji musite smazat na FB a pak uz pojedete od zacatku.

Zdravím. Tak na FB hra přihlášená není. Manžel nemá účet na FB. Přesto moc děkuji.