» Poradna » Programy

Guitar Pro 5,2 načítá soubory jen z raru

zdravím, právě jsem nainstaloval win. 10 na novej disk (staré ssd vypovědělo službu) a první co jsem nainstaloval byla cracknutá verze Guitar Pro 5,2. problém je ten, že když si stáhnu nějakou skladbu (např. ze songsterru) a otevřu jí, tak mi to hodí tuhle chybu "File access impossile. Loading aborted". říkal jsem si, že to bude problém té cracklé verze, jenže když to udělá těch cracklých verzí asi 5, tak tam problém nebude. k jedné verzi cracku byly přiložené i nějaké písničky, když jsem je otevřel přes rar, tak vše jelo tak jak má, tak jsem zkusil dát do raru i ty, co jsem stáhnul, spustil je přes něj a všechno jelo tak jak má. nevíte, kde může být chyba ??

Odpovědi na otázku

když ne v asocicaci přípon, tak v těch desítkách

Upozornění na tvůj nelegální software bylo odesláno!

co jineho od narodu praskacu cekat :) duvodem stazeni "nelegalniho softwaru" byl ten, ze GP 5,2 je hodně stará verze a tudíž není možnost tento soft zakoupit. Novější verze je pro mne nevyhovující, nevidím tedy důvod, proč si kupovat soft, kterej mi nevyhovuje :)