» Poradna » Programy

Guild wars 2 problem instalace

Ma nekdo tuhle hru? Ja jsem ji nainstaloval (z 2 dvd), spustil, zaregistroval se, prihlasil se. Jenze hra se zacalo stahovat pres ten luncher jakoby od znova. Nechapu ten smysl nebo v cem sem udelal chybu kdyz jsem cca 20 minut istaloval 2dvd, ktere jsou pak uplne zbytecne? (vsecky instalovane soubory se asi smazaly) Mel nekdo takovy problem, nebo mi aspon poradi jak na to?

Odpovědi na otázku

Že by update?

To mne taky napadlo ale nechapu teda proc je ve slozce do ktere jsem to 20 minut instaloval jden sobor na spusteni toho luncheru. -- vypada to spis ze se to mazlo a znovu stahuje pres netu ... PRoste to nechapu