» Poradna » Programy

GUI pro práci s bat soubory

Dobrý den, potřebuji vytvořit (pokud možno jednoduše) program - GUI- který bude tlačítky spouštět bat soubory. Např: Tlačítko1 po zmáčknutí spustí C:\buttton1.bat. Neví někdo z Vás jak to udělat? P.S jsme úplný začátečník v programování. Děkuji

Odpovědi na otázku

Tohle jde např. v Deplhi i téměř bez programování, je to skoro jen klikačka.

Na to snad není třeba program, stačilo by vytvořit zástupce souboru "button1.bat", "button2.bat" atd. a je hotovo. Zástupci mohou být umístěni kdekoliv, můžou mít libovolné ikony atd. Udělat složku, do ní všechny potřebné zástupce bat souborů a pak už jen klikat na zástupce.