GTX780 DirectCU II ASUS

Dobrý den, chci se zeptat co to může být... otec mi dal grafickou kartu ktera mu nejela a koupim si novou jedna se o kartu GTX780... no ja ji zapojim do PC a jedou větraky a taky sviti vše ok ale na monitoru piše checking signal a potom napiše no signal to je všechno... je to v grafice na 100%.. ale nevim co poradte mi prosím rychle... nejlepe komu se to stalo na te stejne kartě

Odpovědi na otázku

Pokud mu nejela a tobě také ne tak je asi KO

větraky jedou a taky sviti

tam mi neporadili co dal udělat jestli se to da nějak vyřešit lehce bez servisu nebo servis

ale je mrtvá. mám tady taky takový 2

a co mam udělat?

nech jí už konečně odejít do křemíkového nebe. jedině servis ale cena opravy bude jak za novou