GTX 970 Power Limit

Zdravím, je u karty defaultně zakázaná změna Power limit? Koupil jsem MSI 970 Gaming, ale položka v Afterburneru nelze změnit. Je třeba modifikovat bios, nebo dělám něco špatně? Děkuji Vám za ochotu.

Odpovědi na otázku

Špatně jsi už udělal,že jsi tu kartu koupil,pokud nebyla za pakatel.

Je v titulku někde dotaz na výhodnost koupě GTX 970? Vidíš to tam někde?

to ti jen "červenej" chtěl dokázat jaký jsi to hlupák, že jsi nekoupil boží 480...

Grafiku vybírám vždy dle výkonu a ceny. Je mi celkem jedno, jestli je zelená nebo červená. Měl jsem karty jak od n-Vidie, tak od ATi (AMD) a nebyl jsem nikdy vyloženě zklamaný špatnou koupí. O RX 480 jsem uvažoval, dostal jsem ale nabídku na 970 za cenu 960. Novou. Nereferenci 480 bych stejně zatím nekoupil, výkon mě bohužel po pravdě nepřesvědčil.

v nastaveniach programu sa dá odblokovať správa napätia. štandardne je to vypnuté

Core Voltage měnit můžu, Power limit položku v Afterburneru vůbec nemám. Změnit to nikde nejde.