GTX 970 + UE40HU6900 -> 4k @60Hz přes HDMI, nevím jak dál

Ahoj,tak jsem si k TV Samsung UE40HU6900 pořidil GTX 970 ať mám kompatibilitu HDMI 2.0 + HDMI 2.0 a mohu jet 4k při 60 Hz.Drivery i TV firmware jsou nejaktuálnější.Nicméně se s tím trápim už 3 hodiny, pročitám nVidia fora a jiné, sleduju youtube návody.. a nikam to nevede... Třeba mi zde dokáže někdo poradit.Kdykoliv nastavim na výstup 4k a větší obnovovačku než 30Hz, TV mi napíše no signal.Zkusil jsem postup s herním režimem v TV, zkusil jsem nastavit v TV HDMI UHD color aby žrala 4:4:4 formát a výsledek stejný, zkusil jsem všechny 4 HDMI a bez výsledku.U HDMI UHD color je v TV přimo napsáno, souží k podpoře 4k při 60p a při 4:4:4.Zkusil jsem 8bit režim, 16bit, taky bez výsledku.Nikde se nemohu dočíst, jak u 970ky použít onu kompresi 4:2:0, nabízí mi to pouze 4:4:4.Našel jsem lidi, co maji tu samou TV a jede jim to s tím rozdílem, že maji starší kepler a fungují přes 4:2:0.Nedokazal by mi někdo poradit?

Odpovědi na otázku

Bere tvůj kabel 4k?

jede tvoje TV na vice nez 30hz?

Co jsem koukal, tak samsung televize nesezerou 4:4:4:"Unfortunately with all Samsung Ultra HD tv's it is currently not possible to achieve 4k at 60Hz and full 4:4:4 color reproduction. It *might* get fixed with a firmware update, but it's far from plausible yet." https://forums.geforce.com/default/topic/786171/gtx-...

Ahoj, chci si pořizovat stejnou konfiguraci TV a graf. karty. Podařilo se ti to nějak rozchodit? Nebo je v tom problém? Díky moc!

Pro připojení HDMI 4K víc jak 24 fps je zapotřebí i HDMI 2.0 kabel! Starší kabely 1.4 umí 4K jen 24 framů a proto při větší frekvenci nejedou.