GTX 770 + Seasonic 450W ?

Zdravím,vím že podobné dotazy tady jsou často, ale nikde jsem nenašel přesně moji kombinaci, tak se obracím na vás.Mám i3-4130, 8gb RAM a tenhle zdroj(https://www.czc.cz/seasonic-ssp-450rt-450w/1... ). Potřebuji poradit, zda jsem schopen na tom rozjet GTX 770 bez nějakých větších potíží.Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Starý i3 moc nežere, takže to celkem bude po zdroji chtít max okolo 250W (kdyby 300W). Tedy nic, co by skutečný 450W zdroj neměl zvládnout. A tento těch 450W opravdu umí.