Gtx 650 1gb nefunkční obraz

Dobrý den.Koupil jsem si od kamaráda grafickou kartu nvidia GeForce gtx 650 1gb a nechce mi naskočit obraz ani se nezapne monitor přes VGA ani přes DVI minula gt8800 tak tam vše šlapalo jak má můžete mi prosím pomoct děkuji.

Odpovědi na otázku

A když zapojim jinou grafickou kartu lepší než tu gt8800 tak se mi obraz zastaví v načítaci obrazovce windows 7

Co na to říci? Ta grafika od kámoše je nejspíše KO. A proč to nejde s jinou, kde obraz máte, tak těžko říci. Teoreticky může mít problém s akcelerací - tedy je také vadná (ani bych se nedivil, když zkoušíte historické kousky z půdy), nebo je to něčím jiným. Čím, těžko říci. Možná jen SW chyba.

Karta KO není na jiném PC normálně funguje, ale když zapnu PC bez karty tam mi to udělá ten samý zvuk (pípne) jako když tam není i když se karta rozsvítí a i větraček se zapne tak kde je tedy problém.

Na obecné informace obecná odpověď: problém je v počítačiPoskytnutá informace je asi taková "sedím v autě ,když zapnu světýlko na stropě, tak se rozsvítí a když zapnu ventilátor topení, tak se točí. Tak proč to auto nejede?

Takže takhle pro upřesnění.Od svého kamaráda jsem si zakoupil grafickou kartu funkční a dal jsem jí do svého PC a zde nefunguje nezapne se ani monitor, ale u karty se rozsvítí normálně dioda a větráček také funguje. Když zapnu PC s jinou kartou normálně funguje ale s touto ne.Základní deska:GIGABYTE GA-P35-DS3Grafická karta:ASUS Nvidia GeForce GTX 650 1GBSystém:Win 7 ultimate (možnost změny na Win10)Když zapnu PC vydá zvuk (pípnutí) ale když zapojím kartu tak do vydá jiný zvuk(delší pípnutí) A stejný zvuk to vydá když v PC není zapojená žádná grafická karta chtěl bych se zeptat v čem je problém. Zkoušel sem aktualizovat ovladače marně. Minulá karta Radeon HD 5570 funguje i teď.Žádně přídavné napájení na kartě není a zdroj mám 500W který utáhnul i gt8800 s přídavným napájením takže si myslím že ve zdroji problém nejspíše nebude. Kartu jsem zkoušel zapojit jak na DVI tak i VGA a i na oboje zároveň ale marně nefunguje. Pokud bude třeba nějaký update nečeho prosíl bych rovnou o odkaz a pokud by byl problém jinde třeba někde na základní desce nebo tak tak nejsem žádný velký expert tak nějak to popsat abych to pochopi i já prosím .Ano vím vše co jsem vypsal je trošku postarší ale fungovalo do teď.

Skoru to vypadá na vadnou kartu. Zkusil jsi ji v jiném PC?

Teď jsem si všiml, že se jedná o základní kartu GA-P35-DS3. Kdysi před léty jsem v PC měl (GA-P35_DS3R) a pamatuji si, že byla na grafické karty velice vybíravá (ze sedmi karet pouze čtyři šlo rozchodit. Tak si myslím, že je to podobný případ a budeš se muset poohlédnout po jiném typu.

Dobre děkuji moc

jedine co ti muzu poradit je update bios jjina moznost je ze MB asi nebude kamoska s tou GPU

Jak říkam nejsem expert a když už teda update BIOSu tak jak prosím. Zkoušel jsem ještě nějakou od AMD taky marně no a když nepomuže ani update BIOSu tak novou MB se vším abych vyšel zaroveň i levně.