GTX 460 je asi kaput. jak prepnout na integrovanou grafiku

Ahoj, včera jsem hrál na pc a z ničeho nic zelené pruhy na monitoru. Tak jsem PC restaroval a naběhl v podivném stavu. Velké rozlišení + zelené pruhy + jen v malém okně = asi jen v do poloviny monitoru. Posílal jsem na živě.cz tento soubor http://uloz.to/xeXUT3V5/011815-15225-01-dmp. Bylo mi zděleno že mám přeinstalovat ovladače pokud to nepomůže tak je asi kaput grafická karta. Dnes ráno jsem reinstaloval win = výsledek stejný. Zkoušel jsem přehodit VGA kabel na integrovanou kartu. Po zapnutí PC naběhne logo ASUS ( základní deska ) a poté se PC restartuje. Zkoušel jsem v BIOSU nastavit primarně využívat integrovanou kartu ale problém setrvával. Dal jsem teda znovu instalovat win 7 64bit. Při instalaci vše v pohodě ale hned jak se win doinstalovali a PC se resetoval problém setval. při nabíhání PC jen logo ASUS a poté jen černá obrazovka. Prosím tedy o nějakou radu jak nastavit BIOS či něco jiného co by pomohlo.GTX 460 jsem před druhou instalací vykuchal z PC takže fyzicky v PC není. Základní deska - ASUS B-85 PlusProcesor - i5 4460Win 7 64bitDěkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Nejdříve odinstaluj ovladače k GTX 460, pak v BIOSu pro jistotu přepni na "pouze IGP", vypni PC, vytáhni grafiku. Monitor strč do desky a zapni to.

Momentálně nejsou v PC žádné ovladače. Je tam nově instalovaný Win 7. Mám dojem že při instalaci Win jsem měl v BIOSU nastavené IGP. Ale při dokončování instalace Win to hodilo nějakou chybu. Nejsem si jistý co to psalo ale něco že se systém nedokázal správně nakonfigurovat. Ale tou hláškou si nejsem jistý ale určitě neco podobného se tam ukázalo. Restartoval jsem PC a už zas jen černá obrazovka.

Vložte DVD s Windows 7, dejte oprava počítače, dostaňte se do příkazového řádku. Postupně zadejte tyto příkazy:bootrec /RebuildBcdbootrec /FixMbrbootrec /FixBootZavřete příkazový řádek, vyndejte DVD, restartujte PC, systém naběhne .

Děkuji za radu určitě vyzkouším. Teď bych chtěl poprosit o trpělivost s touto otázkou v opravě počítače se dostanu jak do příkazového řádku?

Vložíte DVD s Windows 7, naskočí výběr jazyků - vyberete, kliknete Další a v dolní části zvolíte Opravit tento počítač - http://www.uniplex.cz/fantomasmag/Files/Image/W... . Program najde vaši instalaci, možná bude chtít instalaci opravit sám, to nedávejte. Pak se dostanete sem - http://res2.windows.microsoft.com/resbox/cs/windows%207/mai... - kde zvolíte příkazový řádek a postupujete viz můj předchozí příspěvek. .

Dekuji Vam za rady. Pc nabehl je to skvele

Reagujete na ZoNĐa POZOR!EdgaroCZ [37.188.233.xxx]

co to?