Gtx 1080 problém

Hele máte někdo tenhle problém? Znamená to, protože grafická karta při zapojení se 1 krát dlouze a 3 krát krátce ozve. Tedy problém s grafickou kartou. Ale když dám restart biosu tak to najede. Jenom vždy při startu a restartování pc. https://www.techpowerup.com/223669/geforce-gtx-pascal... Je to možné aby to byl tento problém? Dík

Odpovědi na otázku

Ne.

No a když grafickou kartu nezapojím k monitoru přes DVI tak se ozve jen 1 pípnutí že je vše ok. Kdyby byla vadná karta tak by ji bios neměl i tak načíst ne?

Co? To jako pustíš PC...PC ti zapípá a ty ho restartneš.....a pak ti teprve jede? Tak to nemám. Ale v Mafii2 nemám odpovídající výkon s maximálním nastavení fyziky. Stará 970 s tím problém neměla... Si tu 970ku na tu Mafii dám do PC...a bude. Ještě k tobě...kdybych musel furt restartovat.....tak snad dám tu 1080ku na reklamaci....ať jí vyzkoušej v jiném PC.

No právě že jsem zkusil msi i asus gtx 1080. Nevím zda je to ten problém DVI nebo něco jiného. Není možné, aby to při restartu biosu naskočilo a pak už ne(zase jen přes restart biosu).

Já teda jedu přes DP. U tebe je jediná možnost to DVI? Jo....já mám vlastně PC propojený i s TV přes HDMi. Tak to třeba bude fakt to DVI.

Zkusit to můžu. Ale musím sehnat. Uvidíme