» Poradna » Notebooky

Gtx 1070m, 1080m

Dobrý den,V několika příštích měsících plánuji koupi nového notebooku. Dočetl jsem se, že první týden v srpnu by měli vyjít od Nvidie nové mobilní grafické karty, i když s prozatím ne jistými parametry. Za jak dlouho poté se dá očekávat, že se karta objeví v notebookách na českém trhu?

Odpovědi na otázku

Těžká otázka:))

Já bych to viděl na pondělí v 8hodin.

To ti podle mě nikdo neřekne... podle mě to bude do konce roku...

Aby nedošlo k nějakému nedorozumění. nvidia NIKDY neprohlásila že vydá 1070m nebo 1080m jediné co řekli je že nové grafiky pro mobilní zařízení by mohli vycházet nejdříve od nového roku. Veškeré informace ostatní informace jsou zatím pouze spekulace.