Gtx 1070 + 4K alebo 2K monitor

Zdravím,vedel by mi niekto prosím vás poradiť? Mám kartu MSI GeForce GTX 1070 GAMING Z a potreboval by som nový monitor. Rozhodujem sa medzi:QHD 32" HP OMEN https://www.alza.sk/32-hp-omen-d4593862.htm4K LG 27UD68https://www.alza.sk/27-lg-27ud68-w-d4089292.htmLg sa da kupit aj lacnejšie takže cenový rozdiel nie je až taký veľký a preto ma láka to 4k na videá, filmy a do budúcna určite perspektívnejší ako QHD ale hry viac ako na QHD nepojdu a mám obavy aká bude kvalita zobrazenia QHD na 4k monitore oproti monitoru s natívnym QHD. Neskôr by možno prišiel upgrade na ďalšiu 1070..Za každú radu veľmi pekne ďakujem

Odpovědi na otázku

záleží zda chcete používat starší aplikace a hry - tam je se 4K velký problém. Také jsem nad tím uvažoval a skončil u toho že chci také zmíněný QHD model od HP. A také OS nejsou na tak vysoké rozlišení moc uzpůsobené. Ideální je mít Desítky.

Tak SLI určitě ne...jedině na VR. 1070 na 4K jen pro velmi nenáročného hráče. Když nějakou technologii Nvidie...tak G-sync, ale je to dražší. Kdybych musel volit mezi touto nabídkou...a měl bych kudlu na krku...protože jinak bych raději něco došetřil....hmm...asi by mě lákalo 32palců. Já jedu na 27 palcech 2 roky. A jak ten čas plyne...tak se mi ten monitor nějak zmenšuje....nebo co. Prostě už bych chtěl víc .