» Poradna » Windows (a jiné OS)

GTX 1060 nekomatibilní s win 10

když jsem chtěl naistalovat ovldače grafické karty tak mee to napise ze graficka karta není kompatibilní s win 10,pritom na strankch grafiky je ze grafika ma byt kompatibilní , prosim pomozte ,za pravopis se omlouvam psal jsem to rychle

Odpovědi na otázku

Máš zapojené přídavné napájení?

Keby ho nemal , tak má čiernu obrazovku.

U většiny grafik ano, ale už jsem zažil pár kousků, které normálně naběhly, ale nešel jim nainstalovat ovladač.

Je to nějaký nesmysl, spíš si myslím, že tazatel stáhl drivery pro nižší Windows, nebo s tím nějak pofidérně čaruje. Tohle přece musí fungovat...

Jedná se o GTX1060 s pamětí 3GB? ☺

Máš poslední verzi (Anniversary) Win10? ☻

Updatuj Windows na poslední verzi. Stalo se mi to samé s 1070 po reinstalaci win 10, když sem neměl updaty.

Pro jakou verzi systému jsi stáhl ovladače, Jestli máš Win 64 bit tak ovladače taky 64 bit, 32 bit ti tam nainstalovat nejdou hodí ti to hlášku že jsou nekontabilní s verzí systému.

Taky jsem mel tenhle problem a podarilo se mi jej opravit. U me to bylo tim ze windows 10 nebyl aktualni, a windows updater se zasekl a nebyl schopen stahnout dalsi update. Na tehle strance http://www.thewindowsclub.com/windows-update-stuck-down... je navod jak windows updater restartovat a stahnout vsechny aktualizace znova. Potom mi grafika konecne fungovala