Gtx 1060 Gaming nebo Gaming X

Dobrý den, chci si zakoupit Grafickou kartu Gtx 1060 od MSI, ale nevím zda si mám koupit Gaming nebo Gaming X a připlatit tak 1000Kč. Vyplatí se koupit verze s X? Jedná se mi o gaming her jako:Rise Of The Tomb Raider, Subnautica a novější hry. Ostatní komponenty již mám. A s touto GK nemají problém. Hry chci hrát na vyšších detailech alespoň na 60FPS :D. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Na stránkách MSI ta bez "X" vůbec není, ale podle všeho to bude to samé jen s nižšími takty. Tedy nic, co by za ten litr stálo. To si doženeš sám a bez problémů z ní dostaneš i více.

Děkuji za odpověď. Pak vy mě teda zajímalo proč je ta cena tak vysoko...xD

Výrobci mají vždy několik edic, které se často liší jen nastavenými takty z výroby. Někdo si za to připlatí, ale někdo nevidí důvod připlácet si tolik za +pár MHz u karty, která jde přetočit i o stovky MHz.