GTX 1060 6gb Gigabyte Aourus - oplati sa za 150€?

Ahojte Pani,nakolko mi zomrela r9 390x tak chcem lacnu nahradu.Mas moznost kupit Aorus GTX 1060 6GB za cca 3800KC, v zaruke este 25 mesiacov.Ako nova,cista...chalan kupil RTX...Asi nema zmysel spekulovat?Hrajem len FullHD a najma WoT + sem tam nejaky battlefield..Rozmyslam ci ma zmysel cakat na gtx1660 resp. priplatit za 1660Ti ale ta uz stoji 2x tolko co tato 1060...Dik za doporucenie...

Odpovědi na otázku

vzdyt je to skoro to samecos mel,tak si nepolepsis, rozhodne nekupuj tu 1060 6GB, radsi tu novou 1660tihttps://gpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-R9-390X-vs-Nv...

No,Dilema,momentalne vykon staci a ked bude este co by len rok stacit tak budem spoko...RTX2060/1660Ti je opat na par rokov vybavene pre 1080p...len fps/eur mi teraz vychadza 1060 za tie prachy super...to je ten moment, ked zoberem ze za rok tu 1060 este mozno za 100€ strelim takze pak dam definitive upgrade aj CPU...to som este zabudol...i3 8100…to myslim ze prave staci pre 1060....za rok by som dal upgrade CPU aj GPU...CPU som opat kupil vyhodne,za cca 1600kc :) z bazaru v zaruke

tak isto mozes za rok predat aj 1660ti za 200 zo zarukou, tak ci tak ta 1060 je zhruba o 5% slabsia ako si mal doteraz, ak mas rozpocet kup novu, ak nie kup pouzitu, za rok tu bude mozno uz PCIE 4 zbernica a snou i nove dosky a grafiky, obe riesenia su spravne

Este to nam chybalo PCIE 4 :)zase nove dosky,ah,ok....porozmyslam este par hodin kedze nechcem moc tahat za nos chalana s 1060,tak ci onak...neni zle ani jedno ani druhe ako pises...financie rozhodnu

100€ příští rok bych za bazar 1060 nedával když teď za 100-120€ splaší člověk i RX580.Nicméně R9 390X je cca na stejno jako ta 1060 - např. https://www.youtube.com/watch někde rychlejší, někde pomalejší, ale nic extra.Když dojde na nové hry, tak ani jedna už nebude ok, na FHD, když chce člověk aspoň 60FPS, musí jít až na LOW nastavení, to u těch 1660/2060 nehrozí

radsej RX 580