GTX 1050 ti - displayport

Dobrý den, doma mám monitor Acer BE270U a když ho chci připojit přes DP, nejde signál. Přes HDMI jde.GK: GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti Windforce OC 4G, 4GB GDDR5OS : w10Motherboard : gigabyte GA-H81M-S2HDěkuji za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

A na monitore máš nastavený vstup DP ? Alebo máš zlý kábel DP; vymeniť .

Ano a kabel byl přímo k monitoru, který je 10 dní starý :/

Ja sa nepýtam koľko dní má tvoj DP kábel. JA sa pýtam aký je to kábel !

V první řadě bych zkusil, zda ten LCD a kabel fungují s jiným PC. Pokud ne, nebude problém v grafice a pravděpodobně bude muset reklamovat ten 10 dní starý monitor nebo kabel.

zkus jinej monitor-mam uplně stejnou grafarnu a všechno šlapejestli bude problem i na více monitorech tak problem hledej postupne v tomto pořadí-kabel, monitor, vystup na grafice

A máš to zastrčené ve správném portu na monitoru ? Některé monitory mají DP in, DP out.

které monitory mají DP out ?? Dej odkaz na něco takovýho..Nikdy sem to u žádnýho monitoru neviděl a to mi jich prochází rukama celkem dost.

jo jenže tam není žádný DP out konektor.. zřetězení monitorů přes displayport probíhá prostě přes další přítomný DP konektor který ale může být použitý i jako vstup. Tudíž poznámka ..."A máš to zastrčené ve správném portu na monitoru ? Některé monitory mají DP in, DP out."... jaksi pozbývá smysl. Monitory Dell použitelné pro Daisy chain jsem měl a vím jistě že vstup se dá zapojit jakýmkoliv DP vstupem.

V menu monitoru přepni Vstup na DP.

To mám

A nestaci len spravne dotlacit koncovku do konektoru?

Ne, už jsem to zkoušel