» Poradna » Programy

GTA4 moc nízký FPS

AHo všichno, mám problém a to ten že GTA 4 mě jede i na low detajly pri vypnuty doprave vlastně včechno na minimum z nouze 20FPS průměr tak těch 15 a s novím patchem je to ještě horší.Hraju na rozlišení 1280 x 1024 a moje sestava je následující: Intel Pentium D E-2180 2GHZ@2,8GHz, Gygabite HD 4850 512MB 625mhz, 4GB DDR2 800mhz..Zdá se mi ten framerate nízký, je to normální?Děkuji

Odpovědi na otázku

S touhle grafíkou a procesorem se neni cemu divit! Ano je to normalni, byt tebou tak jsem za tech 20 Fps rad.

Nedělej Frajera procesor patří do low endu ale grafika ne

Nejmenuji se Frajer, kdyz uz to pises s velkym "F". Kazdy vi, ze na GTA IV je za potrebi vysoce taktovane 4 jadro. A jeho procesor uz nespada ani do segmentu Low End.... V dnesni dobe je spise "za zenitem".

Nj to někdo mluví kdo má doma Core i7 vysoce taktovanej a každej jinej procesor za ním je šmejd a grafika to samí nějaká GTX 295 či HD 4870X2

1. Nikdy jsem netvrdil ze mam I7 nebo GT295 etc.
2. Nikdy jsem netvrdil, z ekdo nema vyse uvedene je smejd
3. Pouze jsem dotazovateli rekl, ze ma byt se svymi 20 FPS spokojen, a za tim si stojim. Toto dokladaji i cetne recenze GTA IV. Nehlede na to, ze kazdy vi, ze GTA IV je na PC extreme narocna hardwarova hra.
4. Nerad se do nekoho navazim a nemam rad kdyz se nekdo (bezduvodne) navazi do me
5. Preji ti hezky vecer.

hlavně to může dělat ten NOVÍ patch. Zkus sehnat NOVÝ a ono to půjde.

Daj tam patch 1 a už vyšiel aj patch 2.
A ten procesor je jednojadrový čo? Tak to bude hlavný problém. GTA IV potrebuje 2 alebo 4 jadrá. Nejaké pentium je nič.

NN je to dvoujádro proto to "D"

Jinak právě o tom druhém patchy mluvím

ten procak je asi najvacsia 'brzda'....

C2D aspon....

Jasný no v létě bych to viděl na Q6600 pokud bude k mání ještě

myslim ze q6600 uz konci....v lete uz bude dostupny aj i7...myslim cenou pre smrtelnika...

NO doufám ale to znamená nová deska new ramky no vlastně vše krom grafiky

Tahle hra se moc nepovedla.

Má nesmyslné nároky na HW.

Dobře by ti mohla jít se čtyřjádrem (u žádné jiné hry potřebné není) a s podstatně výkonnější grafikou.

Přesto občas škubne.

Zdá se, že GTA IV programovalo prase.

Tak spíš počkej, jestli z toho polotovaru někdy udělají hru.

Chce to lepsi procesor. Ja mam stejnou grafiku, stejnou pamet, a hraju na medium detaily 1600x1200 a mam prumerne 37FPS. A mam C2D E8400 na standartnim taktu 3GHz.

Tahle hra proste vyzaduje vykon procesoru, grafika neni zas az tak dulezita.

Jasný no ale najdou se tu i tací co tvrdí že HD 4850 je sračka.A to převážně nvIDIOTI tvrdí

Co myslíš , Pentium 4 Hyper thread 3,06 GHz jádro prescott, má to cenu stahovat?

no nemá

Za vyzkoušení nic nedáš, ale obávám se, že budeš zklamaný.

Myslze ze na tom Gta4 spustim

Zdroj LC POWER LC6600GP, 600W ATX 2.2, aktivní PFC, 4x SATA, 120mm ventilátor

SEAGATE Barracuda 7200.11 320GB, SATA II NCQ 16MB cache, 7200ot, PMR, ST3320613AS

INTEL Core 2 Duo E8400 - 3,00GHz, 1333MHz FSB, 6MB cache, socket 775, BOX (Penryn)

GIGABYTE EP43-S3L - P43/ ICH10, PCIe x16, DDR2 1200, SATA II, USB2.0, GLAN, ATX, 8ch audio, sc775

ASUS EAH4830/HTDP, 512MB DDR3 (2000MHz), ATI Radeon HD 4830 (575MHz), PCIe x16, CrossFire, 256bit, 2xDVI

4GB (KIT 2x2GB) DDR2 800MHz PC6400 CL5 KINGSTON BOX - vhodné pro DualChannel

Myslite ze na tom Gta4 spustim?

Ten zdroj je sice hnus, ale GTA IV tam půjde.

To občasné škubnutí ale zažiješ i u podstatně výkonnějších PC.

určitě ale jestli to bude pořádně hratelný to nevim

ale aspon máš výkonej dvoujádrovej procík

Nejake zaskobrtnuti..to bych byl stastnej kdyby to tak bylo

jn

Máš pravdu, zkusim to sosnout, bud to pujde, a nebo nepujde.

Mě tahle hra absolutně zklamala,i když jsem se na ní tak těšil.Necukala se,běžela absolutně plynule při nastavení na max.možné detaily,jenomže:auto jakoby plavalo nad vozovkou,která každou chvíli mizela a byly vidět jen budovy,sloupy,atd.A to na mě bylo moc

víš co ten patch vlastně umí? asi ne.
zkus detaily a rozlisení pořádně osolit a možná uvidíš, že to bude běhat líp než na minimum...

s takovým CPU můžeš hrát Solitaire ve win. tím bych to uzavřel...

nejlepší je mít 486tku a na ní hrát piškvorky........

jak si muzete vy prasata dovolit tvrdit ze GTA je spatna hra? ja ji mam na q6600 ktere jsem koupil z druhe ruky za 3 tisice a 8800 GTS 512 a bezi mi to uplne v pohode detailni nastaveni je sice nekde v polovine u neceho dokonce jen v tretine - medium ale vsecko je super ? jestli to neni tim ze mate zasrane wokna

zalez prase

Takze Vam nevadi, ze se autori vy$rali na jokoukoli optimalizaci a abyste si vubec zahral, musite si nastavit grafiku tak, ze to vypada jako Doom II? Well, pak jste zakaznikem snu! :o))

Je fakt ze ten procesor brzdi ale pokial pouzijes najnovsi patch tj. 1.0.4.0 vypni tiene a odlesky ...dost to pomoze

chtělo by to atentat na vyrobce a programatory teto hry,je to smutny takhle zasrat hru