» Poradna » Programy

Gta V

Dobrý den můj táta využil nabídky na epic games gta v free jenže po instalaci jsem se podíval do nastavení ve hře a měl 1824/1024 mbjenže on má grafickou kartu AMD RADEON (TM) R8 M445DX(PROPOJENO)ta je externí (ta lepší)ale pak má ještě AMD RADEON (TM) R5 Graphics a ta je boužel primární(to je ta horší)neví někdo jak nastavit tu první(lepší) jako primární?

Odpovědi na otázku

Ty grafiky stojí za prd. Investuj do lepší mašiny a nebo jako kompromis konzole.

to je mi jedno potřebuju vědět jak to změnit

Přečtěte si tohle https://community.amd.com/thread/222328

co to je za počítač ? to je nějakej notebook na psaní ve wordu a internet.Ani jedna z těch grafik nemá šanci nějak rozumě rozjet hru jako je GTAV. Není šance.Grafika kterou nazáváš "tou lepší" má asi tak 10x horší výkon než by bylo púotřeba pro spuštěníá GTAV v horších detailech..Pro ilustraci.. GTX1050Ti je asi tak ta nejhorší grafika na který se to už dá slušně hrát...https://www.videocardbenchmark.net/compare/Radeon-R8-M445DX-...

je to ten z horších herních notebooků kupovaný před 4 lety min.zdá se že se gta spustilo na nejhorší detaily 1920x1080 fullscreen jede na min 40 fps.

Dávám ntbku půl roku maximálně rok.

a proč v 1920x1080 ? koukej si tam nastavit nějakejch 1280x800 ať tomu trochu odlehčíš. Budeš mít víc FPS a notebook ti vydrší víc než měsíc.Pokud ovšem nechceš aby ti tatínek koupil novej.. v tom případě tomu dávej kouř a buď budeš mít novej a nebo taky žádnej

tahle stránka je na hovnovšichni si akorát chválej svoje super pc a zesměšnujou jiny notebook je taty

Chudák táta.

notebook je normálně stavjenej na fullhd

Neni. Tady se muzete podivat, proc tomu tak je:https://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-R8-M445DX-Dual... FHD display to ma, ale na hrani ve FHD to nema vykon GK.Ja chapu, ze je srazka s realitou tvrda, ale ono je lepsi se ptat PRED nakupem HW.Smutne na tom je, ze tehdy nejspis nebyl problem za podobne penize koupit neco, na cem by se jakztakz ve FHD hrat dalo (kdyz uz se delaji nesmysly a na hrani se kupuje laptop).

všichni nejsou tak bohatí

1. Nejsem tak bohaty abych kupoval levne veci.2. Kdyz na to nemam but musim vydelavat vic nebo se prizpusobit. - V tomto pripade nedavat na NB takovy SW, ktery nemuze utahnout a pripadne jej muze nevratne poskodit.

Psal jsem prece, ze za stejne penize mohl byt herne pouzitelnejsi laptop.Zminil jsem, ze kupovat na hrani laptop je nesmysl. On je to nesmysl zejmena v pripade, kdy je velmi omezeny rozpocet.V tomhle konkretnim pripade nejsou pricinou potizi omezene zdroje, ale spatny vyber. Tak proc tu furt placete o penezich (notabene, kdyz jste je nevydelaval vlastnima rukama)?!

S hernim laptopem tohle nema nic spolecneho. Byla vazna chyba to tehdy kupovat. K cemu je diskretni GK, kdyz nema zadny vykon? :o(Kdyz stahnete detaily, GTA na tom nejak pojede, ale.. Ona ta hra, na to jak je stara, nema zas az tak male naroky (nejen na GK, ale i na CPU a RAM).