» Poradna » Ostatní

Gta V Social Club

Ahoj potřeboval bych poradit vždy spustím gta v tak mi naběhne normální social club a pak se mi spustí úvodní scéna, ty houkačky atd hned po tom to zhasne a je černá obrazovka spadne to a hodí mi toto: https://ctrlv.cz/LT8t nevím co dělat. Co budete dále k tomu potřebovat už jinak dál nevím. Prosím poraďte.

Odpovědi na otázku

Za 1. zakládat duplicitní témata je v rozporu s pravidly fóra. 2. odinstalovat nekompatibilní češtinu s posledním patchem 3. pokud to neblokuje čeština, reinstall hry 4. pokud nepomůže, tak servis PC (ovladače, kontrola systému) 5. kontaktovat podporu hry

Ahoj děkuji za odpověď omlouvám se za duplikování, Reinstall jsem udělal a mám krabicovku a češtinu tam nemám,