» Poradna » Web a internet

GTA V Online Operační paměť bug

Dobrý den,Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví jak si mohu zvětšit maxilmální velikost operační paměti v gta v online. Mám 8 gb ram ale v GTA V se mi ukazuje že největší možná je 2 gb

Odpovědi na otázku

Nazdar!Paměť, kterou ti to ukazuje, není operační (RAM), ale VRAM, což je speciální paměť grafické karty.

Nemůžeš celou svojí RAM alokovat hře. A 8 GB je dost málo.

On mluví o paměti Grafické karty...

Nebo teda.. Napsal, že jde o RAM, ale jediné, co vím je, že ve video settings přímo ve hře se ti zobrazuje zatížení paměti Grafické karty... No, asi se spletl

Těžko říct, o čem mluví, ale píše o operační paměti, což je klasická RAM. Nejspíš se mu to plete dohromady

Jediná paměť, co jsem kdy v GTA V viděl, byla grafická paměť, tedy paměť grafické karty. Tam při nastavení detailů grafiky vidíš, kolik zhruba paměťi na grafické kartě potřebuješ, aby to běželo správně. Takže ti to nejspíš ukazuje právě toto, že máš grafiku s 2GB paměti. To je docela málo, ale rozběhal jsem to i na grafice s 1GB, ale na nízké detaily. Jinak 8GB RAM v PC je naprosté minimum, aby to běželo. Chtělo by to více. Také silnější procesor (nevím, jaký máš, ale asi to žádný trhač asfaltu nebude) a slušnou grafiku. Jo a určitě SSD. Pokud toto nemáš, moc si nezahraješ.