» Poradna » Ostatní

GTA V Online - přesun postavy z RS na Steam účet

Zdravím. Před dvěma měsíci jsem si koupil hru GTA V, přesněji RockStar key, takže GTA V zapínám přes RS. Teď je GTA V na Steamu ve slevě a chtěl bych mít GTA V přes Steam.Ale už jsem začal hrát a ve hře mám nějaký majetek a určitý rank (level).Chtěl bych se zeptat, jestli, když si teď koupím GTA V na Steamu, jestli se tam budu moci nějak připojit k tomu RS účtu, abych nemusel začínat hrát od začátku (abych měl svou postavu s majetkem v on-line. Připomínám, jde mi o On-line hru (Multiplayer).

Odpovědi na otázku

Proč by sis to proboha kupoval znovu? Steam verze je úplně stejná jako RS, akorát má integraci steamu. Navíc v RS verzi můžeš hrát samozřejmě s lidma se steamu.