» Poradna » Ostatní

GTA V nejde spustit

Ahoj prosim Vás dnes jsem po nejakem roce naistaloval GTA V a při spusteni GTA V se mi načte POUZE social club a hra se nespustí zkoušel sem spouštět jako spravce hledal chyby v souboru instalace a nic mi nepomohlo Poraďte mi PROSIIM nekdo :( Dekuju

Odpovědi na otázku

tak pres social club zapnes hru a udela to co? nic? zádná chyba?ve spravci zařízení-je tam videt proces gta5.exe?

jak instaloval ? z čeho ? Máš jí aktualizovanou ?

To bude asi tím, že rg už social club nepoužívá.RG updatovali social club na jejich nový Rockstars game launcher.. tak zkus stahnout externě ten.