» Poradna » Programy

GTA V "Failed Zlib Call" error

Ahoj, mám problém ohledně GTA V: Když zapnu online, tak hra chvíli běží a potom spadne a napíše mi to: "Failed Zlib Call" Zkoušel jsem pomocí programu GTAVCRC (dělá to to samé jako winMD5, ale automaticky bez manuálního vkládání) a našlo mi to několik souborů, které neměly správný/shodný -ten kód co zjistíte právě v MD5- a tak jsem je odstranil a znovu stáhl (hru mám přes Social Club) podle většiny návodů co jsem našel, ale opět se mi stáhly ty "vadné" soubory.Chci se tedy zeptat, jestli někdo nevíte co s tím, popřípadě bych prosil ty, kterým běží GTA V Online v pořádku, zda by mi mohli na nějaký server uploadnout tyto soubory ze složky se hrou:GFSDK_ShadowLib.win64GTAVLauncher.exeGTA5.exemetadata.dat (složka se hrou/x64)update.rpf (složka se hrou/update)Kdyžtak děkuji :)

Odpovědi na otázku

Ahoj, mam podobny problem, najdunspatne soubory dam tam spravny napr x64a a stejne rockstar launcher stahne ten spatny znovu a porad to pada, jak jsi to opravil? Diky za odpoved