» Poradna » Ostatní

Gta v drop

Ahoj,ako hrajem GTA V tak mi asi 5 sekund ide plynule a potom to začne sekať ..je to kôli RAM ale malo by to isť hrám na 800x600i3 41704GB RAMR7 250 2GB GDDR5Prosím poradte

Odpovědi na otázku

I když máš mizernou grafiku, mělo by to běhat na více než 800x600. Ale 4GB je málo. S tím ti hra neustále swapuje na disk (jen HDD že?) a proto se to seká. Na FullHD ta grafika není, ale +-1280x800 by zvládnout měla:https://www.youtube.com/watchTakže si pořiď více RAM a ideálně vyměň i ten šrot R7 250 za něco alespoň trochu slušného (RX 460 / GTX 1050 / GTX 1050 Ti).

Na GTA raději až tu GTX 1050ti. Už je z důvodu 4GB paměti.

Grafiku zatiaľ meniť nechcem :) hrať to chcem aj tak na 720p a RAMky možu byť hociajké s rovankou frekvenciou aby spolu fungovali?