GTA V a nic vic _ poridit radsi XBOX 360 nebo PS3

Ahoj. Vždycky jsem hrál jen na PC. Ale GTA V je hra mých snů, PC už mám zastaralé a tak si chci koupit konzoli. Je to ten starý otřepaný dotaz PS vs. XBOX. Mám doma starou televizi co má vzadu scart a monitor k pc co má d-sub a dvi. Tak k čemu spíše lépe a jak připojím kterou konzoli? A stačí PS3 12 Gb na to aby se GTA V nainstalovalo přímo do paměti a nesekalo se to z cdčka? A mezi 2 ps3 a 2 xboxy nemůže být rozdíl v draw distance, sekání, kvalitě textur, atd. ? Díky moc

Odpovědi na otázku

Obraz budes mit nejlepsi, kdyz si koupis HDMI to DVI a pripojis to na monitor. Nejlip to bude obecne vypadat v nativnim HD rozliseni, ale to nevim jestli nejaky tvoje zobrazovadlo ma.Rozdil byt muze a byva, napriklad RDR od Rockstaru vypada lip na X360, na druhou stranu prvni zabery ze hry jsou udajne z PS3 takze by mohlo mit v tomhle na vrch PS3.Kdyztak muzes pockat do vydani, a pockat na nejakej rozbor ( http://www.lensoftruth.com/ nebo http://www.eurogamer.net/ ), kde se porovnavaji jednotlivy verze.Instalace na PS3/XBOX360 ma mit 8Gb - https://www.google.cz/searchPripadne jestli na to nespechas, tak bych chvilu pockal, je velmi pravdepodobny, ze se to bude portovat na PC/XBOX ONE/PS4. Kde to bude vypadat urcite lip.

Hra snů???Pochopím, když má někdo vysněný auto, dům, dovolenou nebo počítač. Ale hra?Strašně mentálně nevyrovnané děcka se tady tážou. Nicméně odpovědi.1) Počkej až bude GTA V venku a budou z ní dojmy. Pokud to má za něco stát, aktuální generace konzolí to neutáhne a bude to strašný porod hrát to na nich. V tom případě bude celkem rychle port na PC a nextgen. I když co jsem viděl screeny, tak grafika je tak otřesná, že by to stávající generace mohla utáhnout.2) Rozhodování mezi Xboxem a PS3 bych vedl v rovině mám prachy na hry? Který ovladač mi lépe sedí v prackách? Chci Kinect?3) Pokud jde jen o jedinou hru, tak vyjde sakra draho. Takže v takovém případě bych šel po zápůjčce nebo bazaru. Zejména s příchodem nextgen bude v bazarech plno konzolí za směšně nízké ceny.4) Na 12GB konzoli GTAV hodit na disk nepůjde.GTAV je shit, jako cokoliv co vydal Rockstar po Vice City. !FlameWar Started!

Pičusi jeden zasranej. Co mě dokáže nejvíc vytočit je, když někdo píše úplné píčoviny. Mám sto chutí tě vyfackát za ty tvé stupidní kecy.

den, hodina, místo a jak tě poznám frajere.Takový internetový hrdiny lámu skoro obden.

Casto se nezapojuju, ale je videt ze na internetu a zvlast v diskuzich jsou naprosto nevyrovnani jedinci jako jsi Ty. Ptal se Te ten clovek na Tvuj nazor o jeho snu? Tak ho ta hra bavi, chce ji a Tobe do toho nic neni. Mel by jsi se starat o svuj zivot a pokud nemas odpoved na jeho otazku, tak ani nic nepis. Nazor zakomplexovanyho jedince nikoho nezajima.

Hele, to že si budeš hrát na slušnýho dementa z tebe menšího dementa neudělá. Prostě jsi demente, pro kterého je GTAV hra snů a musel jsi se vyjádřit, jak jsi se dementně vyjádřil, i když:1) Vlákno je už dávno mrtvé.2) Znak nevyrovnanosti je chorbné ulpnutí se na něco, nikoliv upozornění na to, že se jedná o chorobné ulpnutí3) Vyčítáš někomu něco, co sám v následující větě uděláš.4) Přehlédneš, že na rozdíl od tebe, dementa, jsem mu poradil relevantně. A když se tak koukám na ostatní příspěvky, tak nejrelevantněji ze všech.5) Názor zakomplexovanýho dementa možná někoho zajímá, ale mně příliš ne.

tva pycha,zjevne i sobeckost a arogance nezna hranic. Kazdy ma sve sny a tobe nedava nic pravo soudit a porovnavat vyspelost daneho snu. To,ze ty bys uprednostnil auto jeste neznamena, ze jsi vyrovnany a vyspely jedinec. I kdyby to byl mlady kluk, co touzi po sve hre, tak kde se v tobe bere takove hovado, abys ho zesmesnoval a vyleval si na nem svou zakomplexovanou stupiditu? a ano,slusnost a empatie maji vyssi hodnotu, nez radoby chytrolinske zvasty a povysovani sveho ega nad ostatnimi. Jen jsi ukazakl svou ubohost a omezenost lidskosti....a na tve odpovedi neshledavam nic relevantniho, krom povysovani a irelevantnich zvastu

ty seš taky dobrej son of tha bitch radši drž hubu

Tak osobně si myslím, že auto, jakožto jedna obrovská kasa na peníze nebo zážitek na pár dní je trošku mimo porovnávací realitu. On chce GTA V za litr a půl + xbox nebo ps-ko. Obojí se dá sehnat bazarově levně. Dohromady do 5000 až 6000 kč. To tvoje auto vyjde na minimálně 20 tis. za srágoru, ale dejme tomu. Takže vysypeš 20 papírů + převod + eko daň + benál + provozní kapaliny + technická + opravy. Jseš i s tou srágorou na 50-ti papírech ještě ten rok a další rok pokračuješ vy vydávání se. Desetinásobek za štěstí, které z toho plyne u obou z vás. Ovšem jestli si chceš kupovat úplně nové auto za x set tisíc, tak jsi magor spíše ty, protože auto ti ztratí na hodnotě 25% a víc, jen co podepíšeš papíry. Kdo je potom magor? On to prodá za podobný prachy na aukru, ale co ty? Já ti to teda osvětlím. Magor je ten, kdo se veřejně vychloubá, jak je vyspělý a potom se chce s někým porvat, kvůli takové píčovině, protože se potřeboval projevit. Bůbůbů. Jdi se vyprdět a nezadržuj to, protože potom jdou ty ho.na tvou páteří do mozku a vylézají z nich tyhle sr.čky :D

Začal ta hezky slušně a nakonec se sebenasral a rozjel to v plné parádě.Škoda, že si přitom nevšiml, že oživuje mrtvolu. Ale co od debila, kterému jsem šáhl na medvídka, čekat jiného, že

ty si dobrý ZKURFYSYN...

Kde vy hofna berete čas, se prohrabávat mrtvolami? To by mně asi jediné, na vás hofnech, zajímalo.

sekání na konzolích prostě NEEXISTUJE :D koupím si konzoli a hry pro něj dělaný se mi budou sekat tak si dokoupím lepši grafickou kartu ... to je spíš jako pc :D

Bohužel, když si na PS3 spustíš Grand Turismo 4 a v nastavení zapneš grafický mód (který vpadá fakt dobře) , tak se samotná hra začne sekat (sníží se razantně FPS na 15-20) . Jinak tazateli vzkazuju, že na GTA V bude jistější pořízení jedné z nových NextGen konsolí PS4 nebo Xbox One .

gran turismo 4 je na ps2

U svatého Pentia. Měl jsem Xbox 360°. A GTA IV se na něm sekalo jako kráva... Bylo to takové zpomalené, neostré, jel jsi a najednou se před tebou objevila mostovka. Bum. Nesouhlasím s tím že to má ošklivou grafiku, grafika je docela fajn, taková komixová, jako ve všech 3D GTA. Ale myslím že to prostě na stávající generaci nebude ono... Kupovat si konzoli kvůli jedné hře je pitomost. Nevím co je na GTA V to co z něj dělá hru snů. Každopádně pokud máš starou televizi tak si volky nevolky kup novou. Nebo slušný monitor s HDMI. Bez HDMI totiž nepřipojíš k TV ani monitoru next gen generaci. A než bych si kupoval za sedm tisíc beznadějně zastaralou PS-3, tak si připlatím a pořídím si novou PS-4 (10 000Kč) Ale když k tomu připočteš i tu telku, tak to bude dvacet tisíc, pokud ti tedy nestačí nějaká o rozměrech monitoru.... "32....

K počítači si taky musíš koupit monitor :) . A že k nextgenu potřebuješ nutně televizi s HDMI, tak to se bohužel pleteš. Pokud má TV pouze DVI nebo VGA, stačí koupit redukci a je to. Obraz sice nebude ťip ťop, ale hratelný to bude.

Nejlepe bych doporučil PS3 protoze xbox se v některých chvílích seká takže urcite PS3 i R* měl gameplaye na PS3 i lepsi hratelnost na PS3 ale kvalitu ti urcite zlepší HDMI kabel na PS3 nesplet si to na PS3 HDMI a nejlepe budes mít kdyz si to nastavil na 720p protoze 1080p je moc a zkresluje se to dej na moji radu.

Ahoj, jestli se rozhodujes mezi konzolemi kup si xbox360 hry ze storu levne, dobry multiplayer, dobry procesor, sice trosku horsi grafika ale fakt trosku

Co to tady všichni melete za sračky o tom že ps3 ma lepší grafiku tvl.Mám obojí můžu vám říct že je to úplně stejné.

Bohužel ale aby jsi nainstaloval celé GTA V tak potřebuješ min. 16 GB paměti a co se týče konzole radši by jsem si koupil ps3 protože máš internet zadarmo.