» Poradna » Notebooky

GTA V a Lenovo Z500 White

Čus, chcem sa opýtať či môj pc utiahne GTA 5, ja sa v počítačoch nevyznám a tak sa pýtam. Ďakujem PC: http://www.shark.sk/najnovsie-clanky-a-recenz...

Odpovědi na otázku

Nevíme jaké máš PC, když sem postuješ odkaz na ntb.

Jestli toto lenovo chceš použít na hry, tak ani za mák. Buď to upečeš, nebo to rozmlátíš za lagy, které ještě k tomu budou v nejnižší kvalitě.... Proč k*rva lidi chtějí hrát na NTB, který je prostě kancelářský? Sakra diť to tu je pořád, vážně už to neni vtipné, ale zoufalost. Sakra diť to tu je 3-5 krát denně, to je tak těžké kouknou do jiných vláken?

Závislosť, ale bez €. Normálny človek si našetrí na i5 + GTX 960, 8 GB s SSD, popr. GTX 970 a má pokoj ešte nejaký ten rok, kto nevie čo s peniazmi, kúpi R9 390X/GTX 980 Ti, alebo kto má rozum, pochopí, že život nie je o hraní sa, popr. "nemám na to, tak nehrám". Som zvedavý či aj na motoporadni ľudia píšu: chcem "rýchle, výkonné, nové a pohodlné auto za 2000€ s vyhrievanými sedačkami a 9 airbagmi"

Slabý procesor, hodně slabá grafika, RAM na hraně... NE, neutáhne.

Ne,tento notebook ho neutáhne.

Minimální detaily, rozlišení 1366x768 a neuvěřitelně se to seká:https://www.youtube.com/watchA to ještě za předpokladu, že v tom máš to i3 + GT 635, co je v té recenzi. Protože Z500 se dělal i s Intel HD a to je ještě podstatně horší.

ak sa dobre pamätám, tak v Z500 boli najvýkonejšie gpu GT740M, čo je bieda veliká. ak tam máš i5, tak rozbehať by si to zvládol. lenže viac ako 800x600 s najnižšími detailami a 20 fps.radšej si zahraj gta 4 s pár módmi pre viac fps. na gta V ten notebook nemá a neodporúčam ti sa o to ani pokúšať.

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City by mal zahrať

jo, to by malo ešte ísť. v podstate všetko mladšie od a vrátane gta 4 by malo byť hratelné s rozumným nastavením