» Poradna » Web a internet

GTA V - Safe mode or Retry

Dobrý den, hrál jsem 2 měsíce GTA a byla to dobrá hra. Jenže jednou byl update a já měl práci tak když mi to dalo GTAV - Patch tak jsem ho vypnul jenže další den mě to furt psalo Safe mode or retry nic nefunguje reinstal ruzný d3 dll měnit ověřit integritu přes -verify a a ověřit 64x a různý věci měnit direct ale vůbec nic. Nemá nikdo svoje rady?

Odpovědi na otázku

no mohl bys napsat víc informací jinak se na tebe každej z vyskoka..tak např. co to je za hru? Steam, krabicová verze warez ?Nezkoušel si tam nějaký mody nebo neoficiální patche ?Zkoušel si ručně přeinstalovat Rockstar Games Social Club ? (tzn. korektně odinstalovat a pak znovu nainstalovat)

1. Elektronická Licence Social Club2. Žádný mody hraju Online s kámošema.3. Přeinstaloval jsem Social Club ručně

Ahoj, ja koupil GTA V pres Steam. Taky jsem tam mel stejnou hlasku. S podporou Steam to neslo resit. Vratit hru nejde, je to pry SW tretich stran a nikoliv primo pres Steam (jen preprodavaji) Odkazali na Rockstar. cca 50 hodin hledani na netu a vysvetlovani s heldepske a posilani log. K nicemu to nevedlo. Preinstalovani Social klubu hry cca 5x. bezezmeny. Nakonec pomohlo az preinstalace win10. Ted to jde hrat v pohode. A to mam starou konfiguraci I7 4770 +HD7790 1G

neverim ze to neslo resit jinak nez reinstalaci Win..Pokud je hra pres Steam tak mi netvrd ze kdyz ji kompletne odinstalujes a pak znovu ciste nainstalujes tak ze to hlasilo porad stejnou chybu..Kompletni odinstalaci myslim odebrani hry ve Steam klientovi, restart a pak rucni smazani slozek vsude kde hra mela data - Appdata, Local. Programdata atp..

Já jsem dával nedávno do Továrního nastavení (Jiný důvody) ale i poté to nešlo