» Poradna » Programy

GTA V - přesun účtu na jiné PC a změna účtu na původním

Dobrý den, potřeboval bych se zeptat jestli když hraju GTA 5 na notebooku ( přes socialclub ). A koupím si stolní počítač tak jestli tam budu moct hrát na stejném účtu. A jak bych potom mohl na tom notebooku koupit nový účet aby tam mohl hrát bratr, šlo by i bez odinstalace? Předem děkuji za odpověď.//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

Ano, ani jedno není problém. Stačí se na novém PC přihlásit ke svému účtu na Social Clubu a na starém notebooku zase odhlásit. A přihlásit tam jiný účet, na který bude zakoupena nová licence GTA.

Děkuji za odpověď 👍. Velmi jste mi pomohl/a.