» Poradna » Programy

GTA V - čeština

Zdravím, po dlouhé době jsem si chtěl znovu zahrát GTA, ale nemůžu najít češtinu na aktuální verzi 1.0.1868.0. Lze ji vůbec někde najít, nebo překladatelé češtiny už přestali dělat updaty? Děkuji za info.

Odpovědi na otázku

... takhle to má vypadat: https://ctrlv.cz/uT51 ...

Zdravím. Pokud moje rada s odstupem času pomůže tak: stáhněte manazera na lokalizaci.net. .Automatickým postupem instalace Vám to nepůjde.Klikněte na force mod.PřipravitInstalaceSamozrejme musíte mít oznacenou hru v manazeru o kterou se jedná.Řešil jsem stejný problém. Mě tenhle postup který jsem nasel na netu pomohl.Mějte se..

nemuzu stahnout csetinu pro hru gta 5 verze 1.0.2189.0