» Poradna » Programy

Gta san andreas rada

mam problem ked z hocijakou zbranou akoze zazumujem ( prave tlacitko mysky ) zacne sa mi cela postava krutit okolo svojej osi do prava ( v smere hodinovych ruciciek ) co mam spravit aby to prestalo nastavenie pripadne nejake patche alebo ?

Odpovědi na otázku

Zkoušel jsi už ru reinstalovat? Jaký máš počítač ( komponenty ) ? Podle mě to žádný patch nevyřeší - také mám GTA:SA v základní verzi bez jakýchkoli patchů a jede dobře. Teoreticky by to mohlo způsobovat pomalé PC, ale tato hra je na hardware poměrně nenáročná...

Jak se dívám, tak máš sedmičky - možná bude problém právě v nich. Máš štěstí - někteří San Andreas na sedmičkách nerozjeli vůbec. Protože ony sedmičky tuto hru oficiálně nepodporují, takže může dělat neplechu.. ale takovýmto způsobem...