» Poradna » Programy

GTA San Andreas pro syna se už spouští, ale nefunguje správně

Dobrý večer, mám zde nevyřešený problém hry Grand Theft Auto San Andreas pro mého osmnáctiletého syna k narozeninám. Máme 2 chyby. Ve hře nefunguje myš, tím pádem musíme mačkat přes enter. A poté další chyba, když přes ten enter dáme "New Game", tak se tam akorát střídají obrázky postav, hraje hudba a nenačítá ta lištička. Neví někdo co s tím? Děkujeme

Odpovědi na otázku

Grand Theft Auto San Andreas nebo Grand Theft Auto San Andreas The Definitive Edition?Tak hra je odkud? Steam? Rockstar Launcher? Ulozto?

no kdyz koupena tak koupena

nebo jeste dvd

Jaky je pc hardware?

https://ulozto.sk/file/dGV1rpvw7hSs/grand-t... !ZJRjLGR2ATR5ZTIxAmRkZTHmLwAyMKAGnQpjrRWPJQx0ATDmMN==Stiahni si ju, táto funguje.

Jasný warez.

Tady je zase nablito:
Spustit hru, alt+tab shodí hru na lištu, spustit správce úloh, kliknout pravým tl. myši na sa.exe, přejít na podrobnosti, kliknout znovu na sa.exe pravým. tl. myši, nastavit spřažení, zakliknout jen jeden procesor 0...ok alt+tab zpět do hry...Tato hra je z doby 1 jádrových procesorů.

Tak ty si jasný...

Mínusáři živě mají víkendové pré...Tak něco vyploď...ty záprdku.

Kolemjdoucí má pravdu s návodem, odzkoušeno W10-i9-9900K-RTX 3070,ale při každém ukončení hry musíte nastavení zopakovat.

Vyzera to tak, ze otca ta hra trapi viac ako syna :) ak 18r clovek si nevie vyriesit hru tak to vobec nerieste