» Poradna » Windows (a jiné OS)

GTA San Andreas po přidání módu "mod.sa S0beit" nefunguje

Zdravím, hraju hru Gta san Andreas vše šlape uplně v pohodě. ale když jsi chci přidat vymoženost do hry (mod.sa S0beit) a spustím hru hra mi píše :GTa sa bohužel přestal pracovat. má s tímto někdo nějaké zkušenosti popřipadně řešení jak to opravit? Děkuji. Fufc.//Upraven nicneříkající titulek "Hra". Dodržujte pravidla:"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

S touto modifikací mám zkušenosti.Odinstaluj ji.Za 1.Je to hackZa 2.Funguje jen na SAMP 0.3.6