» Poradna » Programy

Gta san andreas čeština android

Ahoj, potřeboval bych poradit s instalací češtiny do gta san andreas android verze. Instalaci jsem zkoušel tak že jsem nainstaloval pc verzy češtiny na plochu, pote jsem soubor spanish gtx otevřel v gtx editoru a uložil ho jako gtx utf 16. Složky models se souborem češtiny, a text se souborem s fonty jsem pak vložil do složky s daty hry v telefonu, ale čeština stále nefunguje. Děkuji za radu

Odpovědi na otázku

A co čekáš, když jsou soubory s jazyky úplně jiné? Na PC a v Androidu nemáš například totožné menu, tudíž je jasné, že i jazykové soubory budou mít jiné uspořádání.

Podivej se treba na my-mobile.cz, kde cestina na SA pro Android je.

Bohužel se mi na tomto webu češtinu nepodařilo nalézt