» Poradna » Programy

Gta sa

Zdravím, má někdo zkušenosti s hrou GTA San Andreas na Playstation 4? Jde to zakoupit na PS store.

Odpovědi na otázku

polož otázku tak aby se dala pochopit.

No jestli si někdo stáhnul GTA San Andreas přes PS store na Playstation 4. Čemu nerozumíš?

Já boužel nezakoupil protože mám na pc, ale na ps4 je remastered ve full hd takže fajnový.

Ano, zajisté si ji stáhla spousta hráčů, proto ten store je. Budeš se ptát i na to jestli je míč kulatý když je to zjevné? Znova, polož technickou otázku pro daný problém.