» Poradna » Ostatní

Gta Online

Dobrý den , už asi před měsícem jsem dostal perma ban za to že mi moder nagivoval money a následně jsem je utratil . Chci se zeptat jestli si můžu koupit hru na stejný účet.. kvůli crew kamarádům atd a také jestli mi může Rockstar vrátit peníze. Děkuji za rychlou odpověď

Odpovědi na otázku

Ahoj ne nemůžeš mít stejný účet, kamarády najdeš i přes stránky rockstaru, není problém si opsat jména a pak je vložit do nového účtu, a rockstar ti nic nevrátí :)) vždyť máš ban co bys chtěl auta, prachy a baráky poslat ? :))Nějak nevěřím že by ti nějaký hacker poslal prachy bez toho abys ho požádal :)) nám nemusíš lhát my tady nejsme zaměstnanci rockstaru :)))ale jestli je to pravda tak rada pro příště, neutratit prachy co ti hacker pošle a hned psát na suport ať ti prachy vymažou, nemusíš se bát rockstar má svoje logy a všechno možný jak se dopátrat pravdy

Ve hře již (nějakou dobu) nelze posílat prachy. Pokud si je nahackuješ tak za to nemáš permaban, jen ti Rockstar vynuluje prachy ve hře.Řekl bych, že ten ban je za něco jiného.

Botom a cheaterom permanentny ban. Tak je to spravne a kvitujem im to.GJ Rockstar.

takže když si koupim nove gta 5 a udělam si novy učet ban uš tam mit nebudu