» Poradna » Programy

Gta iv eflc lcpd:fr

Ahoj mám GTA IV EFLC a na to jsem si automaticky nainstaloval hru ale kdyz ji chcu spustit tak klikám na ikonu a nic se nedeje. Skousim to spustit jako spravce..nic.. skousim jit do slozky a dat launch Iv nic... tak nwm co s tim je

Odpovědi na otázku

srry mam to spatne napsane:hoj mám GTA IV EFLC a na to jsem si automaticky nainstaloval LCPD:FR do hry ale kdyz ji chcu spustit tak klikám na ikonu a nic se nedeje. Skousim to spustit jako spravce..nic.. skousim jit do slozky a dat launch Iv nic... tak nwm co s tim je