» Poradna » Ostatní

GTA IV dalsi mise ?

dotaz: chci pridat dalsi mise do GTA IV for PC pry je tam nejaky motorkarsky gang a Balad of Tony nebo tzak nejak da se to tam nejak pridat ? na x box uz to je, mam na mysli samozrejme PC verzi pro Vista-7

nevote jeste nekdo nahodou jestli posledni Age of Empires byly AOE 3 ? jsou uz nejake AOE 4 ? dlouho jsem to nesledoval tak tam taky nevym

Odpovědi na otázku

Ad datadisk k Velkemu Kradenemu Autu Ctyri:
- neexistuje google
- neexistuje oficialni stranka vyrobce
- neexistuji fanouskovske stranky (u takove $racky z pohledu PC neni divu...)
- existuje velika lenost a maximalni neznalost na Vasi strane

Ad Vek Risi:
- neexistuje oficialni stranka vyrobce
- ani na Wikipedii o tom neexistuje zadna stranka, dokonce ani http://cs.wikipedia.org/wiki/Age_of_Empires_%28s%... ... .

Trochu zivota do toho umirani, boha jeho!

Jen poupravim překlad na Velká automobilová loupež :)