» Poradna » Mobily

GTA IV & Episodes From Liberty City na Xbox 360

Zdravím, k vánocům jsem dostal GTA IV + to DLC jak je v popisku ( http://www.supergamer.cz/images/data/product_galle... ) V balení jsou dvě CD, na jednom je napsané GTA IV & Episodes From Liberty City...... a na tom druhém jen ta episoda Liberty City........... A mám takový problém, že když spustím to první CD tak mi tam naběhne Episodes From Liberty City (abych si vybral z tich dvou postav) A když zpustím to druhé CD tak to samé....... A já si myslel, že na tom prvním CD má být i ta celá IV nebo se pletu? Poraďte prosím...... :)

Odpovědi na otázku

Někde musíš dělat chybu,protože Na obalu je napsáno:Obsahuje Grand Theft Auto IV a Episody The lost and damned a the ballad of gay tony

No, taky si říkám, ale nevím kde..... Nemůže to být tim, že jsem úplně nejdřív spustil to druhé CD jen s tim Liberty City?

Tak jsem odstranil SAVE a zpustil znova to první CD a pořád stejné, na výběr jsou dvě postavy jak na druhém CD...... Nemá se to nějak instalovat nebo co?