» Poradna » Ostatní

Gta 5

Ahoj, mám dotaz ohledně PC GTAonline. Někdo mi hacknul gta účet a ja dostal permanent ban na (steam) gta. Ale mám ještě gta na epic storu, takže když si udělám druhý social club účet můžu hrát online znovu. Ze steamu si ho asi nechám odstranit trvale, protože je nulová šance že bych někdy dostal unban. A R* nemá žádné support oddělení pro takové případy. Ale otázka zní :Můžu gta z epicu přidat do steam knihovy jako "non-steam game" a spouštět gtao přes steam knihovu ikdyž gta je zakoupené na epicu?

Odpovědi na otázku

ne. A k čemu by ti to bylo ? ikona GTAV na ploše bude stejná a přes co se spouští interně je ti snad jedno ne ?

Tak nekdo ti hacknul ucet, jo? Haha.https://www.zive.cz/poradna/gta-v-prepnuti-uc...

Ty jsi ale drzé hovádko...