» Poradna » Ostatní

Gta 5

Zdravím,Mám koupené gta 5 přes steam a od včerejška mi to nejde spustit.Píše to kód 130, což je prý "Unable to launche game, please verify your game data".Zkoušel jsem kontaktovat rockstar podporu ale ti odpoví tak za pět let.Nejde mi zpustit ani storymode. Nevíte jak se dostat do hry ? Zkoušel jsem přeinstalovávat a nic.

Odpovědi na otázku

A zkoušel jsi tu hlášku "Unable to launche game, please verify your game data" dát do google? Protože mi to našlo 12 300 000 výsledků plných dotazů na fórech. Tam bys tu odpověď najít mohl.Vždycky se najde někdo kdo už tenhle problém měl a řešil ho.

Co se týče GTA V tak většina problémů je způsobena přetíženýma nebo nějak nefunkčníma servrama, kde ta hra běží. Nejspíš budeš muset vydržet, než to opraví.

... pokud máš hru od Steamu, tak kontaktuj Steam podporu, protože je to jiná verze hry než od Rockstaru - Social Club ...