» Poradna » Programy

GTA 5-Ztratil jsem Deluxo

Zdravím,Včera jsem si koupil Deluxo a nemůžu ho nikde najít, co mám dělat ? V garáži není, prostě nikde, hledal jsem všude.Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

De... co?Pokud jde o nějaké auto ve hře, třeba ti ho ukradli. Pokud vím, GTA je na tomhle založené a víš jak to je... Co si nezamkneš, to ti zmizí během chvilky v reálu, natož v simulaci reality :)A pokud jde o něco uplně jiného, kontaktuj prodejce nebo support.

Btw já když něco hledám, většinou je to za postelí nebo tak někde :)

Ceeper: Čekal jsem, že tohle někdo napíše

Tak ono co čekáš na takovýhle dotaz