» Poradna » Programy

GTA 5 Učet

Dobý deň chcem sa pýtať za ako dlho sa mi zmaže Gta účet keď nebudem hrať vydrží to 2 roky ?

Odpovědi na otázku

A proč by ti ho měli mazat?

Mne by spíš zajímalo, jak ví, že dva roky nebude hrát. To je odvolán dva roky na Sibiř? Nebo čeká, až ta hra dozraje (jako archivní víno)?

Asi špatné vysvědčení a dostal zaracha.....

spíš si de sednout do chládku

To je to jediné, co dává smysl.

Dva roky dovolené v nápravném zařízení..???Hlavně si někam poznamenej přihlašovací údaje do toho účtu.. I když je možné, že si na GTA 5 za dva roky ani nevzpomeneš. Třeba tě ta hra ani nebude bavit..

Bude mít real gta.

ted jsem se prihlasil do jednoho rockstar uctu kde jsem urcite vic nez 2 roky nebyl a jede to normalne, takze odpoved je - vydrzi

test pekny, ale rekl bych, ze to o budoucnosti 2 roky vzdalene nic nevypovida ;)

jo to zní logicky