» Poradna » Ostatní

Gta 5 při načítání padá

Dobrý den, objevil se mi problém s gta dřív normálně fungovalo a teď při načítaní spadne a hodí mi to chybu program Grand Theft Auto V přestal pracovat.

Odpovědi na otázku

Děkuji za oznámení.

Reinstal hry, jestli nepomůže tak reinstal OS,, bordel v OS nejde opravit

děkuji hru jsem zkusil tak zkusím os

není zač ono je někdy lepší reinstal OS než reinstal GTA 5 :)))70 giga není legrace stahovat nebo instalovat,

můžu se ještě zeptat jak mám udělat aby mi při obnovení zůstal W10 a ne přešlo to na W8

nepřešlo