» Poradna » Ostatní

GTA 5 přestal pracovat

Ahoj, mám problém s hrou GTA 5, hru jsem dřív hrál normálně. Po nějaké době jsem hru zapnul a při ''Načítání příběhového režimu'' mi vyskočí okno '' GTA5 přestalo pracovat''. Hledal jsem na internetu a zjistil, že to dělá dosti lidem. Každopádně jsem zkusil úplně vše, co jsem vyhledal na internetu. Dokonce jsem hru 2x přeinstaloval a nic nepomohlo. Prosím, nesetkal se někdo se stejným problémem, který se mu podařil vyřešit ? Předem děkuji za každou odpověď.

Odpovědi na otázku

Není tam čeština nekompatibilní s posledním patchem?

Jaká verze? Snad ne ta z uloz.to.

To je úděl nelegálních verzí. Dali patch a jsi v háji.

Jak víš, že má nelegální verzi? To, že se napojuje do singlu hned znamená, že to nemá koupené? :) Do onlinu je taktéž lepší se připojovat z offlinu, páč to není potom takový loading simulator.

Prostě CDT, v systémovém logu najít proč to spadlo. To může pomoct s diagnostikou problému