» Poradna » Ostatní

Gta 5 ovládání

zdravíčko rád bych se zeptal na pár věcí mám gta 5 na pc a hraju to teprve 4 den takže ještě neznám dost funkcí takže 1. jak mluvit na npc v singlu na playstationu to bylo tou šipkou do leva. 2. stáhnul jsem si 100% save a mám tam přidaný hasičák nevíte jak ho doplním? 3. když zamířím a chci uhnout jakoby kotrmelec dozadu jak udělám? a jak se plížím? na ps to bylo že jsem stiknul joystick stejně jako kolečko na myši a pak jsem se plížil 4. jak se v onlinu ukazuje? 5. jak se vyhnu když se zapletu do boje s npc a ono se to npc napřáhne že mi chce dát pěstí jak se tomu napřáhnutí vyhnu? děkuji všem za odpovědi a každé odpovědi se vážím!! :)

Odpovědi na otázku

jo sorry ještě jedna věc co mám udělat ro to aby se mi v onlinu spawnoval shamal na letišti?? mám rank 51

No tak na otazku c. 3 uz odpoved vim je to shift l. Ctrl to plizeni ale zaboha nemuzu prijit na to jak mluvit s npc a jak se vyhnout uderu jak to bylo na ps4 krizkem a heste me napada jedna vec jak zapiskam na taxi? 😁

Dobre tak jsem ted nyni zjistil jak mluvit s npc je to pomoci J ale porad netusim jak se vyhnout rane

Teď z hlavy nevím přesně.... asi levý shift a klikneš hlodavcem.

co je hladovec?

Zmáčkni E

Trenink dělá závodníky.Ale tady mám pocit, že pán bůh moc nenadělil

:D a ty asi nevíš jak se vykriju když mi chce dát někdo pěstí že? a nebo jak v onlinu ukazuju

Ty si hrozný tukan, synku. Ale na děti se nemůžu zlobit. Spíše by se to chtělo naučit anglicky a začít používat google a hlavu, než řešit krytí v PC hře.Záleží taky na nastavení kláves. Cituju:"Q = KickR = PunchLeft Click = 'What ever's nessasscary'* (punch/kick)SPACE! = Dodge*Notes:*helps to hold right clickI think the R punch is mainly a stronger slower one, so be waryAfter dodging, click to get 2 easy hits off(I think this is the counter attack I read about somewhere but I dont know, if there is a counter attack that is somewhat similar to AC counter I would like to know what that is)"

jo zrovna jsem na to nějak ráno přišel taky na to dodge :D já měl za to že dodge je to jak se opřu o tu zed :D ale ono to je celou dobu tohle xD ale dík

Mě by zajímalo čím se ukazuje hraju na ps4