» Poradna » Ostatní

GTA 5 na Xbox 360, padá

AhojNedávno jsem zakoupil GTA 5 na Xbox 360, v pohodě jsem naistaloval na flash disk 16GB, protože úložiště Xbox má pouze 4GB. Všechno se v pohodě rozjede začnu hrát a třeba po 5 minutách hra spadne nevíte čím to je??? Jsem už docela zoufalý. Díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Odpovědí je mraky, ten problém jde velice slušně dohledat.. Je popsán ať už na podpoře rockstaru, či jiných forech. Obecně se to točí kolem smazání cache toho xboxu a výměnou za jinou flashku ( Pokdu je to pomalej šunt, vznikne tam u čtení timeout a ten crashne hru.. je to velice dobře zdokumentované..Takže zoufalé to tak nebude, když tazatel vynaložil nulovou snahu to hledat.. (popsáno je to víc a má to nějaké kosekvence, ale nebudu to sem celé kopírovat..)