» Poradna » Windows (a jiné OS)

GTA 5 na WIN 10- nefunguje

Dobrý den, mám problém s načítáním GTA V ve Windows 10. Spustí se launcher a oznámí to: Program GTA V launcher přestal pracovat. Kamarád s tím problémy neměl. Mám nový PC s grafikou GTX 960 od MSI a ovladače jsou nejnovější. Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Tak dej na steamu odstanit mistni obsah, a stahni znovu. Prvni zkus rezim kompatibility

kompatibilita vyzkoušená, ale nešlo, zkusím znova nainstalovat. Chybí mi soubor PlayGTAV.exe

to samé jako já u CSGO internet v pohodě ale ve hře kolem 15% loss ping okolo 30 a fps 300+ také mám W10 :)

Skus si najet do složky steam kde máš nainstalované GTA 5 a spustit jako správce popř. nainstalovat Net Framework/Direct a dalši věci které by se měli instalovat zároveň z hrou jinak skusit aktualizovat ovladače.

je to dobre gta5 moc se mi to libi