» Poradna » Ostatní

GTA 5 na PS3 nefunguje online

Dobrý den chtěl bych se zeptat proč mi nefunguje online ve hře GTA 5 když ho zapnu tak se mi automaticky načte single bez možnosti výběru zda chci do onlinu nebo ne, ale když si na kolonku online najedu v menu píše mi to že nejsem připojen na PSN učtu i když jsem připojen. Prosím porad´te

Odpovědi na otázku

PS3 musi byt pripojena na lan a do internetu, to si overis v systeme PS3, alebo nacitanim nejakeho online obsahu v ramci PSN systemu.online ucet by mal byt nie slovensky, nie cesky, najskor vymysleny americky (aspon tak to fungovalo u mna). tych mozes mat viacero.pred spustenim PS3, musis vidiet v pravo hore, ze si online v PSNpo spusteni GTA5 sa vzdy a kazdemu otvori prve menu a to nabada k Single, musis prejst na dalsiu zalozku a az tam spustit online, a to funguje ak si bol pres spustenim GTA5 v spravnom PSN a online.oktem ineho to poznas i tak ze po spusteni GTA5 to chcelo uz aspon par krat od teba urobit update hry, k comu musis privolit ak chces hrat online.Wifi na PS3 je trochu slabsie, odporucam kabel.

Ja som urobil to čo Si ti napisal ako pripojiť gta 5 online urobil som to iste a nešlo mi to

Dobrý den můžu se zeptat když Mito píše že mi vipršel čas costim mám dělat pordtemi prosím

Mě se to taky ukazovalo musíš si vyrobit nový účet playstation network (bohužel)

Předem děkuji

mňe to nejde

Dobrý den chtěl bych se zeptat proč když chci zapnout online v gta 5 tak mi to píše:Sing in. Co mám dělat aby mi to šlo?

kup si lepši internet

Prosim nejde my gta 5 na ps 3 kupilsom nove cd a nic mam tmavu obrazovku a ked vlozim cd do ps 3 tak robi divne zvuky ... dakujem

Ne ale gdyz chci zapnout gta5 online na ps3 rak mi to píše že neny vhodná doba

Taky mam ten problem uz presne 14hodin ...

PS3 servery pro GTA5 jsou cca 2 roky vypnuté. Fungují jenom na PS4.

To je kec , není to tak dlouho co jsem to hrála

To není pravda mě to funguje a mám ps3

Jak nastavim PSN ??????

V gta5 na PS3 musim mit na online predplaceny ucet???nejde mi hrat online

AHOJ POKUD TI NEJDE FURT GTA 5 ONLAJN MNE TAKY NE ODPOVES MI

Nejdemi GTA 5 onlajn na PS3 poradíte mi prosím děkuji

Taki mám ten problém když chci zapnout GTA 5 online tak mitotam píše TIMED OUT LOCATION SESSION už mito nejde 3 měsíce já chci hrát GTA 5 ONLINE prosím poraďtemi

Prosím porattemi prosím

Je i letni aktualizace na gta online na ps3

nwm

Dobrý den chtěl bych se zeptat proč mi nefunguje online ve hře GTA 5 když ho zapnu tak se mi automaticky načte single bez možnosti výběru zda chci do onlinu nebo ne, ale když si na kolonku online najedu v menu píše mi to že nejsem připojen na PSN učtu i když jsem připojen. Prosím porad´te

Dobrý den, potřeboval bych poradit, když zapnu gta5 online tak mě to napíše a systém software update Is reguired.go to [settings] [systém update] And perform update. Na PS3 prosím pomůžete mi

GTA 5 online už nebude